Našim posláním je přibližovat vás zpět

k vaší esenci a k esenci přírody. 

 

Jmenujeme se Milena a Michal Plosovi, jsme blízké duše a partneři, kteří tvoří společný život a záměr. Naše záměry, pohnutky a směřování se spojují v Natura Sanat. Michal je hlavou společnosti, Milena pak jejím srdcem a duší.

Mimo jiné nás pojí cestování a poznávání různých kultur a zemí světa. Během našich dobrodružných cest jsme objevovali dávná učení a život přírodních kmenů a kultur. Pobývali jsme mezi domorodými obyvateli, nasávali jejich hlubokou moudrost a znalosti, účastnili se rituálů a ceremonií a nechali se jimi inspirovat.

Již řadu let se ubíráme cestou osobního rozvoje. Své znalosti a zkušenosti předáváme těm, kteří touží prožít svůj život vědoměji. Milena také vystudovala Institut aromaterapie, získala vysokoškolské znalosti v oboru léčivých rostlin, absolvovala několik certifikovaných kurzů o bylinkách, alternativní léčbě a energetické medicíně. Prošla řadou seminářů a výcvikem šamanských technik.

Během naší práce a tvoření využíváme vůní a působení silic pomocí aromaterapie, síly bylinných medicín, moudrosti tradic a přírodních rituálů našich předků. 

Přistupujeme k člověku celostním způsobem. Mnohokrát jsme se přesvědčili, že úspěšná léčba nebo zlepšení stavu (fyzického nebo psychického) vyžaduje nahlédnutí do všech vrstev, ve kterých se člověk nachází. 

Přírodní rituály a tradice nám zase pomáhají znovu se spojit se svými kořeny a nalézt stabilitu. Neznáme-li své kořeny, pak nevíme odkud jsme vzešli, kam směřujeme, ani v čem tkví naše síla. 

Rádi vás přivítáme také na společných akcích a setkáních, abychom tak vytvářeli pospolitost a dali vznikat společenstvím lidí, kteří mají podobné smýšlení a životní směřování.