Putování za bylinkami Novohradska s bylinářem Vláďou Vytáskem

 

Srdečně vás zveme na další ročník bylinkového kurzu, se známým bylinářem, Vláďou Vytáskem. Vláďa Vytásek je následovníkem významných českých bylinářů, Pavla Váni a Josefa A. Zentricha. Pravidelně přispívá svou moudrostí do časopisu Regenerace a je také auorem několika knih o bylinkách (pár knih si budete moci v rámci kurzu zakoupit).

 

Kurz se bude konat v termínu 28.4.2023 – 30.4.2023 v panenské přírodě Novohradských hor, formou vycházek do přírody s poznáváním bylin a s odbornými výklady. Dozvíte se opravdu cenné informace ke sběru a jak bylinky efektivně používat. Bude také možnost individuálních konzultací ohledně vašich zdravotních potíží. Součástí kurzu bude i oblíbený výměnný bazárek bylinek, semínek a sazeniček + malé překvapení ze zahrádky Vládi Vytáska. Pokud tedy máte doma nadbytek, určitě jej vezměte s sebou k výměně. Ubytování je zajištěno v apartmánech po 3–5 lůžkách ve Wellness penzionu Vinický dvůr, v bezprostřední blízkosti lesa a luk. Pejsci jsou vítanými hosty. V rámci ubytování je zajištěna plná penze (snídaně, obědy a večeře). Součástí penzionu je i malé wellness s vířivkou a saunou. Pro ozdravení těla i ducha si budete moci užít i holistickou aromaterapeutickou masáž. Pokud nám bude pořasí přát, posedíme večer u ohně s grilem. Cena kurzu je 4.900 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a kurzovné).

 

Pro přihlášení do kurzu je zapotřebí odeslat přihlašovací formulář, který naleznete níže (popř. e-mail nebo telefonát).  Do formuláře uveďte své jméno, příjmení, adresu a informaci, že se chcete kurzu účastnit. Po odeslání formuláře vám zašleme zálohovou fakturu na polovinu částky (2.450 Kč). Zálohu je nutné včas uhradit, aby byla vaše přihláška platná. Upozorňujeme, že zálohu vracíme maximálně 14 dnů před začátkem kurzu. Zbytek částky uhradíte na místě (připravte si, prosím, hotovost).

Vezměte si s sebou vhodnou obuv a oblečení, pro případ nepříznivého počasí si zabalte i pláštěnku (deštník).

 

Místo konání: Wellness penzion Vinický dvůr, Výnězda 3, 382 41 Omlenice

Začátek: 28.4.2023 (pátek) od 17.00 hod.

Konec: 30.4.2023 (neděle) v cca 14:00 hod.

 

Těšíme se na vás!

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:
DÁLE PŘIPRAVUJEME:

 

 

KVĚTEN

31.5.2023  Tématická přednáška s Pjérem la Šé´zem (České Budějovice)

 

ČERVEN

Interaktivní seminář s Kryštofem Kouckým (Novohradsko, jižní Čechy)

 

Podrobnosti k jednotlivým akcím budeme brzy zveřejňovat.

Další plánované akce na rok 2023 budou postupně přibývat.