Žádné setkání není náhodné. Lidé, se kterými se v životě setkáme, přicházejí do našeho života proto, aby nás něčím obohatili. 

 

„Setkání dvou osobností se podobá kontaktu dvou chemických látek: pokud dojde i k té nejslabší reakci, oba prvky se mění.“

- Carl Gustav Jung

 

 

 

 

Putování za bylinkami Novohradska s bylinářem Vláďou Vytáskem

 

Srdečně vás zveme na víkendový kurz "Putování za bylinkami Novohradska s bylinářem Vláďou Vytáskem".

Kurz proběhne 19.8.2022 - 21.8.2022 v panenské přírodě Novohradských hor formou vycházek do přírody s poznáváním bylin a odbornými výklady. Zjistíte užitečné informace ke sběru a jak bylinky efektivně používat. Bude také možnost individuálních konzultací vašich zdravotních potíží. Součástí kurzu bude i oblíbený výměnný bazárek bylinek, semínek a sazeniček (pokud máte zájem o konkrétní léčivku, připište ji do přihlašovacího formuláře).  Ubytování je zajištěno v apartmánech po 3 - 5 lůžkách wellness penzionu Vinický Dvůr v bezprostřední blízkosti lesa a rozlehlých luk. Na penzionu je možné zakoupit drobné pochutiny a pití. Obchod je v nedaleké Kaplici. V doprovodnén programu kurzu si představíme bylinky v podobě aromaterapie. Vyrobíte si vlastní olejovou směs. Večer nás čeká posezení u ohně (můžete si donést hudební nástroje). Přineste si s sebou psací potřeby, zápisník, vhodné oblečení a obuv do terénu.

Celková cena kurzu je 4.550 Kč (cena zahrnuje kurzovné, ubytování, snídaně a večeře v podobě bezmasích pokrmů). Kapacita kurzu i ubytování je omezena na 20 osob. Pro účast v kurzu je nutné zaslat přihlášku pomocí formuláře uvedeného níže nebo na e-mail info@natura-sanat.cz a uhrazení zálohy 2.000 Kč. Po zaslání přihlášky vám zašleme platební údaje. Upozorňujeme, že záloha je vratná do 19.7.2022 (včetně). Zbytek částky doplatíte na místě. 

Adresa: Wellnes penzion Viický dvůr, Výnězda 3, 382 41 Omlenice

Pojďte se s námi na chvíli zastavit v nádherné přírodě a poznat svět bylinek zblízka. 

Těšíme se na vás! 🙂

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA KURZ