Žádné setkání není náhodné. Lidé, se kterými se v životě setkáme, přicházejí do našeho života proto, aby nás něčím obohatili. 

 

„Setkání dvou osobností se podobá kontaktu dvou chemických látek: pokud dojde i k té nejslabší reakci, oba prvky se mění.“

- Carl Gustav Jung

 

 

 

 

Srdečně vás zveme na víkendový kurz "Putování za bylinkami Novohradska" s bylinářem Vláďou Vytáskem.

Kurz proběhne 19.8.2022 - 21.8.2022 v panenské přírodě Novohradských hor formou vycházek do přírody s poznáváním bylin a odbornými výklady. Zjistíte užitečné informace ke sběru a jak bylinky efektivně používat. Bude také možnost individuálních konzultací vašich zdravotních potíží. Součástí kurzu bude i oblíbený výměnný bazárek bylinek, semínek a sazeniček (pokud máte zájem o konkrétní léčivku, připište ji do přihlašovacího formuláře).  Ubytování je zajištěno v apartmánech po 3 - 5 lůžkách wellness penzionu Vinický Dvůr v bezprostřední blízkosti lesa a rozlehlých luk. Na penzionu je možné zakoupit drobné pochutiny a pití. Obchod je v nedaleké Kaplici. V doprovodnén programu kurzu si představíme bylinky v podobě aromaterapie. Vyrobíte si vlastní olejovou směs. Večer nás čeká posezení u ohně (můžete si donést hudební nástroje). Přineste si s sebou psací potřeby, zápisník, vhodné oblečení a obuv do terénu.

Celková cena kurzu je 4.550 Kč (cena zahrnuje kurzovné, ubytování, snídaně a večeře v podobě bezmasích pokrmů). Kapacita kurzu i ubytování je omezena na 20 osob. Pro účast v kurzu je nutné zaslat přihlášku pomocí formuláře uvedeného níže nebo na e-mail info@natura-sanat.cz a uhrazení zálohy 2.000 Kč. Do přihlašovacího formuláře napište, prosím, svoji adresu. Po zaslání přihlášky vám zašleme zálohovou fakturu. Upozorňujeme, že záloha je vratná max. 14 dnů před začátkem akce. Zbytek částky doplatíte na místě. 

Začátek kurzu bude v pátek (19.8.) od 17:00 hod., konec kurzu bude v neděli (21.8.) cca kolem 14:00 hod.

Adresa: Wellnes penzion Vinický dvůr, Výnězda 3, 382 41 Omlenice (jižní Čechy)

Pojďte se s námi na chvíli zastavit v nádherné přírodě a poznat svět bylinek z blízka. 

Těšíme se na vás! 🙂

 

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA KURZ